Våre konsulenter

Onsagers har et bredt fagfelt av rådgivere innen patent, juridisk, varemerke og design.

Ønsker du å finne fagfolk innen ditt fagområde, bli kjent med ditt bransjeteam.

Patent

Andre ansatte

Navn Stilling Telefon E-post
Tanja Sevatdal Varemerke- og designadministrator (+47) 24 00 37 76 tanja.sevatdal@onsagers.no
Olav Adrian Ødegard Vatne Controller (+47) 24 00 37 59 adrian.vatne@onsagers.no
Beatrice Løland Varemerke- og designadministrator (+47) 24 00 37 29 beatrice.loland@onsagers.no
Alina Horgen Patent administrator (+47) 95 30 69 86 alina.horgen@onsagers.no
Olga Svistun-Engenes Varemerke- og designadministrator (+47) 24 00 37 66 olga.svistun.engenes@onsagers.no
Sigurd Nordahl Finance Manager (+47) 24 00 37 34 sigurd.nordahl@onsagers.no
Helene Klungland Patentadministrator (+47) 24 00 37 22 helene.klungland@onsagers.no
Motahirah Mohammad Varemerke- og designadministrator (+47) 24 00 37 81 Motahirah.Mohammad@onsagers.no
Mona Norderud Patentadministrator (+47) 24 00 37 35 mona.norderud@onsagers.no
Anne Hauge Nilsen Digital Systems Manager (+47) 24 00 37 33 anne.hauge.nilsen@onsagers.no
Astrid Hansen Regnskapsmedarbeider (+47) 24 00 37 13 astrid.hansen@onsagers.no
Grethe Sørlie Regnskapsmedarbeider (+47) 24 00 37 56 grethe.sorlie@onsagers.no
Solfrid Hjellhaug Patentadministrator (+47) 24 00 37 15 solfrid.hjellhaug@onsagers.no
Mette Løver Varemerke- og designadministrator (+47) 24 00 37 31 mette.loever@onsagers.no
Lise Fredhjem Patentadministrator (+47) 24 00 37 11 lise.fredhjem@onsagers.no
Hege Søgstad Varemerke og designadministrator (+47) 24 00 37 55 hege.sogstad@onsagers.no
Hege Eilertsen Årsavgiftansvarlig (+47) 23 32 77 25 hege.eilertsen@onsagers.no
Elin Hoksmo Patentadministrator (+47) 24 00 37 16 elin.hoksmo@onsagers.no
Anne G. Johnsen Ansvarlig fornyelser og overdragelser (+47) 24 00 37 20 anne.g.johnsen@onsagers.no
Anita Nyland Ansvarlig fornyelser og overdragelser (+47) 24 00 37 36 anita.nyland@onsagers.no
Hilde Løver Vestli Rettighetsforvaltning og leder kontordrift / Partner (+47) 24 00 37 60 hilde.vestli@onsagers.no

Ta kontakt

Send en melding direkte til vår konsulent. Skriv gjerne en kort melding om hva det gjelder slik at vår konsulent kan følge deg opp på best mulig måte.
  • Hidden
  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

x